Naše služby

Zakládání péče o travnaté plochy

Příprava půdy rotavátorem

Naším strojem Bobcat T 590 – jedná se o čelní pásový nakladač o váze 4 tuny s připojeným rotavátorem se záběrem 190 cm. Tento stroj dokáže připravit půdu až do 20 cm hloubky.

Úprava terénů

Naším strojem Bobcat E 19 – jedná se o pásové otočné rypadlo o váze 1,8 tuny. Je možné nasadit podkopovou lopatu o šíři 50 a 25 cm. Dále je možnost připojení svahové naklápěcí lopaty o šíři 1 m – nakládání a rovnání zeminy, hloubení a vybírání zeminy, modelace svahů a zvlněných terénů.

Údržba zahrad

Stříhaní živých plotů

Živé ploty řežeme ze tří stran (pokud to umístění živého plotu umožňuje). Finální šířku a výšku živého plotu vždy konzultujeme se zákazníkem, před provedením řezů. Cena za tuto službu je stanovena dohodou za běžný metr živého plotu po osobní prohlídce u vás.

Řez ovocných a okrasných stromů a keřů

U stromů a keřů vždy volíme řez, který je pro daný druh a období vhodný. Při zadání zakázky je minimální počet stromů a keřů 10 kusů. Cena za tuto službu je stanovena dohodou za kus po osobní prohlídce u vás.

Kácení stromů a rizikové kácení stromů

Stromy kácíme směrovým kácením (pokud je v prostoru kácení dostatek místa) nebo pomocí plošiny. Další možný způsob kácení stromů je stromolezeckou technikou. Cena za tuto službu je stanovena dohodou za kus po osobní prohlídce u vás.

Úklid větví a kmenů

Po prořezu a kácení stromů, vznikne spoustu odpadu. Můžete využít naši kombinaci přistavení kontejneru (obsah 5m³) a drtiče větví (drtí větve až do průměru 15 cm). Vše je s naší obsluhou. Následně odpad odvezeme a vaše zahrada zůstane čistá.

Zemní práce a úprava terénu

Urovnání terénů smykováním

Naším strojem Bobcat T 590 – jedná se o čelní pásový nakladač o váze 4 tuny s připojeným smykem o šíři 4 m. Tato sestava dokáže urovnat rozvezenou nebo zrotavátorovanou zeminu do roviny.

Úprava terénů

Naším strojem Bobcat T 590 – jedná se o čelní pásový nakladač o váze 4 tuny. Tento výkonný dělník pracuje téměř v jakémkoliv terénu. Jeho gumové pásy mají menší tlak na podloží a zároveň větší sílu než kolové stroje. Pracuje i v mokřejším terénu. Nakládá, rozváží a rovná zeminu. Strhává terén. Díky otevírací lopatě dokáže uchopit a převézt těžší břemena. Po připojení paletizačních vidlí je schopen převážet palety s materiálem do 1,5 tuny.

Frézování pařezů nebo vykopání pařezů

Frézování zajistíme naší pařezovou frézou, až 40 cm pod stávající terén. V případě zájmu vzniklý odpad z frézování odvezeme. Pařezy můžeme také vykopat naším pásovým rypadlem (1,8 tuny) a následně pařezy odvézt. Každá technika má své výhody a možnosti, proto je dobrá osobní schůzka u vás a zvolení možné varianty provedení.

Naše doprava

Již od 750 Kč

Vaši objednávku přivezeme kamkoli po celé České republice do 10 dnů od vašeho nákupu. Stačí si objednat v našem eshopu a na základě množství a druhů produktů vám připravíme cenovou nabídku za dopravu.
Top

Web je prozatím pouze informační - e-shop není funkční - vše vyřizujte skrze mail vit.munzar@tiscali.cz