Od roku 2009 pěstujeme travní koberce na vlastní ploše v Hradci Králové

Naše firma byla založena v roce 1996, kdy jsme začali prodávat naše první vypěstované Thuje a další rostliny vhodné na živé ploty. Nabízeli jsme i zahradnické služby v oblasti údržby a realizace zeleně. Postupně jsme k námi realizovaným zahradám přidali zednické práce – zídky, ploty, obrubníky, chodníky, zpevněné plochy atd.. A v neposlední řadě i závlahové systémy Hunter.

V roce 2008 jsme rozšířili naši nabídku o námi pěstované travní koberce, které zaznamenaly nemalý úspěch u našich zákazníků. Rostliny do živých plotů jsme začali pěstovat až do 2,5 m výšky a rozšířili jsme pěstební plochy na krásných 6 ha.

V roce 2023 jsme pro vás připravili e-shop. Od té doby si můžete pohodlně objednat naše vypěstované rostliny a travní koberce, které vám rádi přivezeme až k vám domů.

Za dobu praxe 27 let jsme získali bohaté zkušenosti v tomto oboru. Díky tomu vám můžeme nabízet kvalitní služby a rostlinný materiál.

Cíl do dalších let je pro vás rozšířit nabídku rostlin do živých plotů.

Na závěr bych rád poděkoval všem našim zákazníkům, kteří v nás vložili svou důvěru ať už v oblasti realizace nebo dodání materiálu.

Bez Vás by to nešlo, díky.